Войти
Главное:

У Запорізькій області вшанували пам'ять легендарного прикордонника

Щороку в квітні в Олексіївці Запорізької області вшановують пам’ять уславленого земляка, полковника-прикордонника Микити Федоровича Карацупи. Цього року на 108-у річницю від дня народження легендарного прикордонника, Героя Радянського Союзу прибули ветерани-прикордонники з Києва, Запоріжжя, Херсона, Дніпра, Дніпропетровської та Донецької областей, а також діючі вартові кордонів із Бердянського прикордонного загону, Азово-Чорноморського регіонального управління

Прикордонних військ, молоді прикордонники та воїни АТО.

З вітальним словом до учасників урочистостей звернувся заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Бабанін, який передав від голови облдержадміністрації Костянтина Бриля щирі вітання та поздоровлення для всіх ветеранів-прикордонників.

Є люди, які стають символом цілої епохи у тій справі, якій служать віддано і професійно. Таким був легендарний прикордонник Микита Карацупа. Майже 30 років він віддав службі на державному кордоні, його досягнення вражають. Про це свідчить і те, що звання Героя Радянського Союзу Микиті Карацупі присвоєно в мирному 1965 році. Імя Микити Карацупи не тільки залишилось в історії прикордонних військ, воно й сьогодні надихає нове покоління на віддану службу Вітчизні, - зазначив Олександр Бабанін.

Ветерани-прикордонники пов’язали вихованцям загону юних прикордонників Запорізької школи-гімназії №27 зелені галстуки, таким чином  посвятивши у юні друзі вартових рубежів Вітчизни.

У пам’ять про прикордонників, які полягли у роки Другої світової війни,  воїнів, котрі загинули в зоні АТО на Сході України, була оголошена хвилина мовчання.

Після мітингу до пам’ятника Микиті Федоровичу Карацупі на Меморіалі Слави і пам’ятного знака прикордонникам усіх поколінь присутні поклали квіти.

 

Повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації

 

 

 

 

Последнее изменениеСреда, 03 Май 2017 14:47
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии