Войти
Главное:

У Запорізькій області учасниками АТО подано 5159 заяв про надання земельних ділянок: 519 військовослужбовців вже отримали землю

З початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та членам родин загиблих воїнів Головне управління Держгеокадастру в Запорізькій області та органи місцевого самоврядування надали учасникам АТО 3301 дозвіл на розробку документації із землеустрою для відведення земельних наділів загальною площею 4051 гектара.

Вже завершили процедуру оформлення землі у власність 519 військовослужбовців АТО, яким надано 256 земельних ділянок загальною площею 476 гектара для ведення особистого селянського господарства, 189 земельних ділянок загальною площею 19 гектар для ведення садівництва та 74 ділянки загальною площею 6 гектар для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру в Запорізькій області видано 414 наказів про затвердження розроблених проектів землеустрою та передачу земельних наділів площею майже 450 гектар у власність. Органи місцевого самоврядування  прийняли 105 таких рішень на загальну площу 52 гектара.

Найбільше наказів про передачу у власність земельних ділянок прийнято по Запорізькому  району – 192 площею 45 гектарів, Пологівському – 78 та 150 та гектарів Вільнянському  району – 48 ділянок площею 78 гектарів.

Загалом у Запорізькій області  подано 5159 заяв про надання земельних ділянок учасникам АТО. Звернення військовослужбовців  розглядаються у першочерговому порядку.

На сьогодні Головним управлінням Держгеокадастру в Запорізькій області видано 2941 наказ про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Відповідно до цих наказів учасники АТО отримають земельні ділянки для ведення садівництва та особистого селянського господарства загальною площею 3855 гектара.

Інтерактивна карта зарезервованих земельних масивів для учасників АТО :      http://gisfile.com/map/ZapATO/html

Повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии